بیمه های حوادث

اگرچه پیشرفت دانش و فن‌آوری باعث پیشگیری از بروز برخی حوادث ناگوار شده است، اما هنوز سلامتی و حیات انسان‌ها در معرض خطرات و حوادث اجتناب ناپذیر بسیاری قرار دارد که گاه منجر به زیان‌های غیر قابل جبرانی می‌گردد. پس از حادثه معمولا هزینه‌هایی را متقبل می‌شوید که قبلا هرگز به آنها فکر نکرده بودید. بیمه حوادث سرمایه مناسبی را جهت بهبود شرایط خانواده‌های حادثه دیده تامین می‌نماید..

چرا بیمه حوادث، چرا بیمه پارسیان؟

هر لحظه خطرات بی‌شماری جان و مال انسان را تهدید می‌کند. شرکت بیمه پارسیان با امید آنکه هیچ‌گونه حادثه‌ای برای هیچ‌یک از هموطنان عزیز رخ ندهد، با ارائه بیمه حوادث تلاش دارد تا آرامش خاطر حادثه‌دیدگان را در شرایط سخت فراهم سازد. شما می‌توانید با بخش کوچکی از درآمد خود، هزینه‌های سنگین وقوع حوادث غیر مترقبه را جبران کنید. بیمه حوادث پشتوانه‌ای محکم و آرامش خاطری برای روزهای سخت زندگی است..

انواع بیمه‌های حوادث

بیمه حوادث به دو صورت انفرادی و گروهی ارائه می‌شود .حادثه موضوع این بیمه‌نامه، عبارت است از هر واقعه ناگهانی ناشی از یک عامل خارجی که بدون قصد و اراده شخص بروز کرده و منجر به جرح، نقص عضو، از کار افتادگی و یا فوت وی شود .


بیمه‌ حوادث انفرادی

تواند شخصا با پرداخت مبلغی اندک با خرید بیمه حوادث انفرادی، خود را در مقابل کلیه خطرات ناشی از حوادث مشمول بیمه که باعث فوت، نقص عضو، از کار افتادگی دائم و یا ایجاد هزینه پزشکی گردد تحت پوشش بیمه قرار دهد. در این نوع بیمه خطرهای ناشی از حوادث در هر ساعت از شبانه‌روز و در هر مکان جغرافیایی تحت پوشش می باشند و می‌تواند، کلیه خطرات اعم از شغلی، تحصیلی،‌ تفریحی و ... را در بر بگیرد.


مبلغ حق بیمه این بیمه‌نامه براساس نوع شغل، ‌سفر و یا فعالیت ورزشی فرد تعیین می‌گردد. و مبلغ حق بیمه نیز . علاوه بر آن با توجه به میزان سرمایه تعهد شده فوت، ازکارافتادگی تغییر خواهد کرد.


بیمه‌ حوادث گروهی

این قرارداد به‌صورت گروهی نیز ارائه میگردد. همانند بیمه‌نامه حوادث انفرادی، موضوع این بیمه‌نامه عبارت ‌است از پوشش فوت و نقص عضو کلی و جزیی دائم و هزینه‌های پزشکی ناشی از حادثه مشمول بیمه در 24 ساعت شبانه‌‌روز بدون محدودیت جغرافیایی. انواع بیمه‌نامه‌های حوادث گروهی عبارتند از:


بیمه حوادث گروهی برای کارکنان شرکت ها، کارخانجات، موسسات و ...
بیمه حوادث گروهی برای تورهای مسافرتی (داخلی-خارجی)
بیمه حوادث گروهی برای دانشجویان
سایر بیمه های حوادث که با توجه به نیاز مشتریان محترم قابل طراحی است.

حق بیمه این ‌نوع بیمه‌نامه براساس نوع فعالیت و شغل افراد محاسبه و اعلام می‌گردد. هم‌چنین در این نوع بیمه‌نامه بر اساس تعداد بیمه‌شدگان، تخفیفات گروهی از 5% الی 25% اعمال می‌گردد.